Cykl zamknięty

Cykl zamknięty

Świat powinien nas potrzebować.

Chcemy być dzieckiem naszych czasów, dlatego musimy widzieć siebie w szerszym kontekście.  W ten sposób możemy uczynić tę planetę trochę lepszą. 

Dzięki jedynemu, kompletnemu programowi izolacji i produktom ochrony klimatu wnosimy dobry wkład w planetę: są one energooszczędne, w 100% nadają się do recyklingu, wielokrotnego użytku i są najlepszym  sposobem na wejście do obiegu.  Wszyscy, którzy jesteśmy częścią tej branży, ostatecznie chcemy wprowadzać na rynek przyszłościowe produkty i usługi, tak aby świat nas potrzebował.

Co naprawdę nas inspiruje.

Postrzegamy się jako rodzina. Dla nas jest to cenna wartość, która wymaga ostrożnego obchodzenia się:  brania odpowiedzialności za siebie nawzajem, traktowania się z szacunkiem i silnej woli dalszego istnienia. Nie chodzi o przewagę konkurencyjną, ale o to co inspiruje firmę w najlepszym tego słowa znaczeniu. W naszym przypadku oznacza to:

Logo niczego nie zmienia. 

Wiemy to. Dlatego długo zastanawialiśmy się, dokąd zmierza nasza podróż, i wyposażyliśmy nasze strategie na przyszłość w odważne plany działania. Myśleć. Zapisać. Działać. Taki jest plan. Wiele rzeczy w naszej firmie jest już od lat na zielono.

Tak właśnie podchodzimy.

WSZYSTKIE nasze produkty nadają się do recyklingu. Nasza wizja: chcemy wykorzystywać 50% surowców wtórnych. Nasze fundamenty jakościowe i społeczne. Izoluj dziś. Świadome wykorzystanie zasobów i ludzi. Nasze fundamenty postępu. Myśl o jutrze. Nowe technologie sprzyjające dynamicznym zmianom.

Zakupy

50% naszych surowców pochodzi z materiałów pochodzących z recyklingu.

Produkcja

Wszystkie produkty podlegają recyklingowi i są wytwarzane w nowoczesnej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Komunikacja

Jesteśmy znaną, pożądaną marką o wyjątkowej wartości dodanej dla klientów.

Sprzedaż i logistyka

Dbamy o nasze relacje z klientami i zapewniamy optymalną dostępność naszych produktów i usług.

Jutro w zasięgu ręki.

Tylko Ci, którzy stale się uczą, mogą wprowadzać optymalizację i inicjować innowacje. Nasz cel: maksymalna wydajność produktu i produkcji. Obecnie w Austrii produkujemy 0% spalin i ścieków przy 100% recyklingu. Ciepło odpadowe z produkcji ogrzewa budynek naszej firmy, a jeden z największych na świecie systemów fotowoltaicznych zapewnia dużo zielonej energii elektrycznej. Na tym jednak nie koniec: współpracujemy z wybranymi partnerami technologicznymi, myślimy nieszablonowo i stale szukamy nowych możliwości  na jutro w naszym dziale badawczym.

„Pracujemy tutaj nad dużymi celami: cyklem, ochroną klimatu i korzyścią dla klienta”.

Nie tylko świętujemy rocznice.

Nasza postawa opiera się na czterech filarach:

 

Wizja

jasna perspektywa kierunku, do którego zmierza firma.

Empatia

głębokie zrozumienie ludzi i ich działań.

Szacunek

docenianie każdego człowieka i każdej opinii.

Interakcja

wymianę informacji we wszystkich obszarach przedsiębiorstwa.

I wreszcie, co jest ważne, aby zawsze znaleźć czas, aby być dumnym z tego, co osiągnęliśmy i móc to świętować. Bo nawet podczas świętowania chodzi o tworzenie  bliskości z ludźmi, o wymianę i uwagę.

Dokąd zmierzamy?

Idziemy z duchem czasu. I zawsze jesteśmy o krok z przodu.  Podchodzimy do spraw inaczej. Wiemy, jak energia i oszczędzanie idą w parze. Rozumiemy, że pomysły czasami  trafiają w próżnię. Nie zawsze wychodzimy gdy gasną światła, a czasami nie dzieje się to tak szybko. Jeśli idziemy na całość to dla wielkich celów: dla cyrkulacji, ochrony klimatu, korzyści dla klienta, walczymy o to by spełniły się nasze marzenia. I żeby nikt się przy tym nie zgubił. Idziemy dalej, ponieważ troszczymy się o wspólne jutro, ponieważ każda wspólna podóż jest lepsza, ponieważ silni razem możemy wszystko.  

Bo z „nami” wszystko jest możliwe.