Przedstawiciele firmy

1.

Szczepan Bakalarz

Regionalny Kierownik ds. Techniczno-Handlowych Izolacje Techniczne - Region Centrum Polski i Południe

+48 500 715 748
bakalarz.szczepan@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Marta Baster

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Eksportu

+48 728 816 337
baster.marta@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Łukasz Burczyński

Kontroler ds. Jakości Produkcji

+48 660 019 262
burczynski.lukasz@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Joanna Dobrzyńska

Specjalista ds. Infrastruktury

+ 48 513 538 550
dobrzynska.joanna@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Dariusz Gruell

Regionalny Kierownik ds. Techniczno-Handlowych Izolacje Budowlane - Region Centrum Polski

+48 515 28 38 45
gruell.dariusz@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Jerzy Łobodziński

Specjalista ds. Administracji

607 724 571
recepcja@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Marcin Michałkiewicz

Kierownik Logistyki i Magazynu

+48 660 01 94 98
michalkiewicz.marcin@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Paulina Nosarzewska

Koordynator ds. Obsługi Klienta i Wsparcie Sprzedaży

+48 505 008 211
nosarzewska.paulina@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Paweł Wołoszyn

Kierownik ds. Infrastruktury i Administracji / Produkcji

+48 500 71 54 93
woloszyn.pawel@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Michał Radomski

Specjalista ds. Obsługi Klienta

510 05 12 55
radomski.michal@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Tomasz Rosa

Regionalny Kierownik ds. Techniczno - Handlowych Izolacje Budowlane i Techniczne - Region Północ Polski

+48 698 628 443
rosa.tomasz@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Maciej Trzoch

Dyrektor Generalny

+48 22 785 06 90
trzoch.maciej@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Monika Wasiak

Księgowa

+48 698 62 84 42
wasiak.monika@steinbacher.pl Pobierz kontakt

Łukasz Zieliński

Główny Mechanik i Automatyk

+48 660 019 661
zielinski.lukasz@steinbacher.pl Pobierz kontakt